Tilsi demo

Demo. Tegelikult peaks asi välja nägema umbes sedasi:

Maandumiskoha analüüs, varuplatside valik, varustuse valik vastavalt maandumisalale. Juhul kui mingit kola küljes siis kuidas seda kinnitada jne.

AGA! päriselus juhtub alati millegipärast teisiti 🙂 Üks näide.

Maandume Ridali 45. sünnipäevapidustustele. Minu plaanist vaadata üle plats – Tilsi staadion, sellele tõmmatakse kohe vesi peale, kiire pidavat olema. Hea et kaasa sai võetud Balance-260 selleks tarbeks kui ei usalda sinna natuke kiirema kupliga minna.

Kohe peksti peaaegu lennukisse tagasi ja hoo pealt jooksis mingi vana, et pane ikka lipp ka külge. Mina, et kuhu ma selle lipu panen, kõik varustus millega ma lippu harilikult kinnitan kodus. Kuna aga vana tahtis mulle lippu külge pookida siis lihtsalt auk sisse ja ülemine ots jalarihma külge. Ma siis, et alla on ka midagi vaja muidu on nagu kalts järgi ja juhendasin et mingi vee pudel ja nõõr abiks. Lennukisse kõndimise pealt vana installis pudeli ja nõõri lipu alumisse otsa.

Kuna polnud aega seda lippu kuidagi ka pakkida siis kahmasin lihtsalt pudeli ja lipu vasaku käega vastu rinda ja lennukist siis Tilsi staadioni kohal jee 🙂

Tõmbasin avamisrõnga, mul oli sattunud vedru konfis kama, ja sain mõnusad tropikeerid, tnx kellelegi õpilasele kes pakkimist vist õpib. Ok oli siis vaja sipelda need lahti. Lipu viskasin nüüd käest ja vaatasin selle peale kuidas Vana installitud pudel alla kadus – lendas küljest minema. Lipp lopendas järgi nagu ranitsaklapp.

Tislsi staadion on suur staadion. Sinna oleks võinud ka kiirema varjuga vabalt minna. AGA! kogu see staadion oli rahvast täis kes jooksid riburada ringi. Kui mina maanduma tulin aeglase ja rahuliku balance-260ga siis mingi mutt-noor ema oma titevankriga arvas et ma kukun otse alla, teatavasti tiibvari liigub natukene siiski edasi, seda mutt ei teadnud. Samas ta tajus vist seda, koguaeg liikus oma vankriga edasi – samas suunas kuhu mina oleks maanduma pidanu. Mitte et mul probleem selle varjuga kuhugi mujale maanduda.

Selline blogi siis 🙂 oi vinge… ossum! hmm… ok kaduge nüüd siit. Ärge arvake et see igapäevaseks saab… noh et ma bloggin 🙂 ok Musi 🙂

One thought on “Tilsi demo

  1. ESSA!!!! Haa!

    Okok, mul oli midagi öelda ka. Seda, et … no igapäevaselt ei olegi vaja, aga iganädalaselt ju võiksid?

Leave a Reply